מוטקה הכרויות | LoveCity - אתר הכרויות
LoveCity.co.il/blog 5 / 5
5 votes. 10 reviews.
כניסה להתחיל לחפש אהבה עכשיו

מוטקה הכרויות

מוטקה הכרויות – אין גיל לאהבה

יש משהו מדויק ואם זאת חביב ומשועשע בהגדרת האתר מוטקה הכרויות את עצמו כ "נקודת מפגש לצעירים ברוחם". לא רק שאין מדינה לאהבה, כפי ששר צביקה פיק, גם אין לה גיל.

מוטקה הכרויות מיועד לבני הגיל ה"שני וחצי" ואף השלישי. רבים מהגולשים בו מצויים בחיפוש אחר מה שמכונה "פרק ב'" בחיים – גרושים וגרושות, אלמנים ואלמנות ומי שלא נישאו בצעירותם אבל רוצים להכיר בן או בת זוג לחיים, גם אם לא להינשא.

מוטקה הכרויות מציע יותר מאשר בני ובנות זוג פוטנציאליים. הוא עשיר ומגוון בתכנים שונים: משחקים, וידאו, אלבומי תמונות, מתכונים, מבצעים והנחות, הצעות עבודה ותעסוקה, שימושון, ואינדקס גיל הזהב, הכוללים מידע חשוב על מוסדות ושירותים שונים, מגזין אלקטרוני ועוד.

הרבה יותר מאשר אתר הכרויות:

מוטקה הכרויות הוא לא רק אתר הכרויות – הוא מקום מפגש ובילוי. הוא מכיל צ'ט, קהילות, בלוגים, פורומים והרשת החברתית שלו ענפה ותוססת. יש משהו מרענן ומרגש באתר, אשר חלק הארי של מי שנמנים על הגולשים בו מודעים לחשיבותו של הזמן (ולעובדה הכאובה והמצערת שהוא הולך ואוזל) ונחושים לנצל במלואו את ההווה ולהעשירו לקראת העתיד.

בשונה מאתרי הכרויות, מוטקה הכרויות משדר רצון עמוק ואמיתי לקשר יציב וחם. אנשים מבוגרים שחוו בדידות מעיקה או אובדן מייסר, כמהים וצמאים לקשר אנושי, שיאפשר להם לשוב ולהאמין בכוח החיים ובטעמם. בשל מגוון התכנים שבו ההכרות יכולה להיעשות באפיקים שונים.

היכולת להיחשף בפני בני ובנו זוג פוטנציאליים איכותיים מאפשרת חשיפה כנה של אנשים, בעיקר של מי מהם שמודים ומתוודים שהם מחפשים קשר משמעותי.

מוטקה הכרויות מאפשר גם למבוגרים אשר עושים את צעדיהם הראשונים באינטרנט להתוודע אל מכלול האפליקציות ברשת בדרך שיש בה סקרנות ולא מעט מסתורין, כשהמטרה – הכרות לצורך קשירת קשר זוגי – מוצהרת ברורה. בהצלחה לכם – חברות וחברים. לעולם לא מאוחר!