לבלי הכרויות | LoveCity - אתר הכרויות
LoveCity.co.il/blog 5 / 5
5 votes. 10 reviews.
כניסה להתחיל לחפש אהבה עכשיו

לבלי הכרויות

לבלי הכרויות – הלב תמיד צודק

יד על הלב: לא בכל הכרות מעורב רק הלב, אבל מי שרוצים הכרות כלבבם יוכלו למצוא אותה באתר לבלי הכרויות. שם תוכלו לפגוש אנשים שכמהים, רעבים וצמאים כמוכם לקושר. שם תוכלו למצוא אנשים לסוגים שונים של הכרויות – הכרויות אשר את  משך הזמן שלהן, את האופן ואת מתכונתם  רק אתם (ומן הסתם גם הם, בהתאמה ובהסכמה) קובעים.

לבלי הכרויות חוסך מכם זמן וכסף. בשלב ראשוני זה אין כל הוצאה על סרט, בית קפה או מסעדה. בשלב זה לא צריך להניע את הרכב או לעלות על אוטובוס או מונית. ההכרות הראשונית  נעשית מהבית (ואם הבוס לא יתפוס אתכם – מהמשרד…) מבלי לקום מהכסא.

המרחק הנכון לכם:

אחד היתרונות המובהקים של אתר הכרויות ברשת האינטרנט הוא חופש הפעולה שהוא מקנה לכם והביטחון שהוא משרה עליכם, במיוחד בשלב שבו טבעי להסס ולחוש חוסר ביטחון… אתר ההכרות המקוון לבלי הכרויות מאפשר לכם, בנות ובנים, גברים ונשים, לשמור ולהישמר במרחק הנכון לכם. אתם קובעים מאיזה מרחק לקיים בשלב ההכרות הראשוני את הקשר, לאיזו טמפרטורה לחמם אותו.

האתר מאפשר הכרות מדורגת ומתונה. אתם יכולים לשאול אודותינו אין-ספור לקוחות מרוצים. הם שיעידו. הם שיגידו. אנחנו מהווים את 'בית הקפה' שבו מתקיים המפגש הראשון בניכם. גם כאן לא הכול פתוח, אמנם, אבל מכאן אתם יכולים להמשיך למקום אינטימי ודיסקרטי יותר. אנחנו את שלנו עשינו….

אתר הבית שלכם:

לבלי הכרויות הוא אתר הבית של מי שלא רוצים להיות בודדים. הוא אתר לאהבה, ולתחושות ורגשות אחרים, טבעיים ולגיטימיים כשלעצמם. כאנשים מבוגרים, האחראים לעצמם והגונים וישרים, כך אנחנו מקווים ומאחלים לנו ולזולתכם, כלפי אחרים – לבלי הכרויות מאפשר לכם להתחיל לרקום קשרים אנושיים.

יש לנו חדשות בשבילכם. הלוואי שגם לכם יהיו חדשות בשבילנו… אנחנו כאן, למענכם ועבורכם, כדי שבמקום שבו ניצבים עכשיו מכשולים, תהיה דרך מישורית ישרה וסלולה, שכייף יהיה ללכת בה, יחדיו.