הכרויות בפייסבוק | LoveCity - אתר הכרויות
LoveCity.co.il/blog 5 / 5
5 votes. 10 reviews.
כניסה להתחיל לחפש אהבה עכשיו

הכרויות בפייסבוק

הכרויות בפייסבוק – אתר הכרויות אולטימטיבי

רשת האינטרנט הפכה זה מכבר לאתר הכרויות גדול לכל מגוון הצרכים והרצונות של פנויים ופנויות ומי שאינם כאלה משום בחינה. הפייסבוק הוא רשת המזמנת הכרויות עם אפליקציות ייחודיות (קיימת מערכת חינמית המבוססת על המשתמשים בפייסבוק והיא מאפשרת הכרות לפי פילוחים ממוקדים כגון: סוג הקשר, טווח הגילאים, אזורר המגורים, הרקע ועוד).

אחד ממאפייניה של רשת הפייסבוק היא האופן שבו מתקיים בה הכלל 'חבר מביא חבר'. היתרון של הכרויות בפייסבוק הוא העדר המחויבות וההתחייבות  הקיימת במשרד שידוכים הגובה כסף עבור השירות. הקשר מתקיים ישירות בין מי שמבקשים להכיר זה את זה, ללא מתווכים, ללא חציצה.

מי מכם שחוששים מהעדר פרטיות יכולים להירגע: האפליקציה המאפשרת הכרויות בפייסבוק מאפשרת גם שמירה על דיסקרטיות. סביר להניח כי מי מכם שפעילים ברשת החברתית הפופולאריות, לא יתקשו לתפעל את הממשק הפשוט והקל.

סביבה צעירה ודינאמית:

הפייסבוק מתהווה כל העת, און ליין, ומאפשר לכם לפעול בסביבה דינאמית. אתם יכולים לשלוט על פרופיל המשתמש שלכם ולעדכנו בכל עת. כמו כן אתם יכולים לחשוף ולהיחשף בפני בני זוג פוטנציאליים העונים על הדרישות ועל הציפיות שלכם.

המשורר נתן אלתרמן כתב א המלים "בכל פגישה מקרית פורחת איזו תכלת", שנים רבות לפני היות האינטרנט בכלל והפייסבוק בפרט, אבל הן מאפיינות את התכלת ואת התועלת העשויה  לצמוח לכם מפגישה מקרית ברשת החברתית המסועפת ורבת האפשרויות הזו. כמו עץ רב ענפים גם אתם עשויים לשלוח שלוחות על אנשים פוטנציאליים שיש לכם עניין להכירם – וההיפך. אתם יכולים לקבוע מה מכם ייחשף לעיני גולשים ומה ייוותר חסוי ומוצנע.

הפייסבוק ככיכר שוק:

אף שרשת הפייסבוק אינה תחומה ואינה מוגבלת כרשת לצעירים בלבד, היא ודאי מאופיינת ככזאת על פי הפרופיל של חלק ניכר מהגולשים בה. היא מהווה את כיכר השוק  החדשה. היא מהווה בית קפה המוני, שוקק, פאב או מועדון, קניין עצום, מדרחוב. היא פותחת בפניכם אין ספור אפשרויות לפגוש אנשים כלבבכם. תבלו!