LoveCity - אתר הכרויות
LoveCity.co.il/blog 5 / 5
5 votes. 10 reviews.
כניסה להתחיל לחפש אהבה עכשיו

הכרויות בפייסבוק

הכרויות בפייסבוק – אתר הכרויות אולטימטיבי

רשת האינטרנט הפכה זה מכבר לאתר הכרויות גדול לכל מגוון הצרכים והרצונות של פנויים ופנויות ומי שאינם כאלה משום בחינה. הפייסבוק הוא רשת המזמנת הכרויות עם אפליקציות ייחודיות (קיימת מערכת חינמית המבוססת על המשתמשים בפייסבוק והיא מאפשרת הכרות לפי פילוחים ממוקדים כגון: סוג הקשר, טווח הגילאים, אזורר המגורים, הרקע ועוד).

אחד ממאפייניה של רשת הפייסבוק היא האופן שבו מתקיים בה הכלל 'חבר מביא חבר'. היתרון של הכרויות בפייסבוק הוא העדר המחויבות וההתחייבות  הקיימת במשרד שידוכים הגובה כסף עבור השירות. הקשר מתקיים ישירות בין מי שמבקשים להכיר זה את זה, ללא מתווכים, ללא חציצה.

מי מכם שחוששים מהעדר פרטיות יכולים להירגע: האפליקציה המאפשרת הכרויות בפייסבוק מאפשרת גם שמירה על דיסקרטיות. סביר להניח כי מי מכם שפעילים ברשת החברתית הפופולאריות, לא יתקשו לתפעל את הממשק הפשוט והקל.

סביבה צעירה ודינאמית:

הפייסבוק מתהווה כל העת, און ליין, ומאפשר לכם לפעול בסביבה דינאמית. אתם יכולים לשלוט על פרופיל המשתמש שלכם ולעדכנו בכל עת. כמו כן אתם יכולים לחשוף ולהיחשף בפני בני זוג פוטנציאליים העונים על הדרישות ועל הציפיות שלכם.

המשורר נתן אלתרמן כתב א המלים "בכל פגישה מקרית פורחת איזו תכלת", שנים רבות לפני היות האינטרנט בכלל והפייסבוק בפרט, אבל הן מאפיינות את התכלת ואת התועלת העשויה  לצמוח לכם מפגישה מקרית ברשת החברתית המסועפת ורבת האפשרויות הזו. כמו עץ רב ענפים גם אתם עשויים לשלוח שלוחות על אנשים פוטנציאליים שיש לכם עניין להכירם – וההיפך. אתם יכולים לקבוע מה מכם ייחשף לעיני גולשים ומה ייוותר חסוי ומוצנע.

הפייסבוק ככיכר שוק:

אף שרשת הפייסבוק אינה תחומה ואינה מוגבלת כרשת לצעירים בלבד, היא ודאי מאופיינת ככזאת על פי הפרופיל של חלק ניכר מהגולשים בה. היא מהווה את כיכר השוק  החדשה. היא מהווה בית קפה המוני, שוקק, פאב או מועדון, קניין עצום, מדרחוב. היא פותחת בפניכם אין ספור אפשרויות לפגוש אנשים כלבבכם. תבלו!


לב מי אתר הכרויות

לב מי אתר הכרויות

נו,  נחשו. נחשו  מאיזה נחש לא רק שלא הייתם בורחים מפניו כמו מאש או כמו מתהום, אלא הייתם רוצים  ואף משתוקקים לכך שהוא יכיש אתכם?  ניחשתם. הנה התשובה: נחש התשוקה. היכן הוא מצוי? במקום הכי חם-אש ברשת. במקום הכי לוהט – לב מי אתר הכרויות.

שם תוכלו לגלוש ולבלות, בהיחבא, בחדר האינטימי שלכם, כאוות הנפש וכתאוות הגוף. שם תוכלו  לשחק באש. לשחק בנחשים. להכיר את מי שאתם חלומים עליהם – גבר או אישה. באתר הזה תוכלו לעוף לכל מקום שאליו ירקיעו אתכם הדמיון, ההזיה, התשוקה.

לב מי אתר הכרויות הוא המאגר האולטימטיבי ברשת להכרויות: פנויים – פנויות, תפוסים –תפוסות, צעירים ומבוגרים,הכרות קצרת מועד, סטוצית, או קשר ממושך, לחיים.

לב מי אתר הכרויות. – למחפשים אהבה, למחפשים תאווה.

זה המקום שבו תוכלו להפיג את הבדידות ולהכיר אנשים שמשוועים לקשר- דק, זמני ורופף או עבה, קבוע ויציב.

אין סיבה להתבייש. אין ממי להתבייש. אין ממה. הרצונות והצרכים שלכם הם טבעיים ולגיטימיים. לב מי אתר הכרויות. מאפשר לכם לבטא אותם.

טוב מראה עיניים:

אתר הכרויות  Love me מציע לכם גם את מראה הפנים של מי שעשויים להיות בני או בנות הזוג שלכם. ניתן להעשיר את המגוון באמצעות הפייסבוק של האתר המגוון ומעשיר את היכולת שלכם לחשוף ולהיחשף. ההרשמה חינם – גם באמצעות הפייסבוק. שם משתמש וסיסמא אישיים מבטיחים לכם שמירה והגנה מרבית על הפרטיות ועל הדיסקרטיות המובנים.

האתר מהווה פלטפורמה גדולה ורחבה להכרויות.  הממשק שלו פשוט וקל. מאחר שהאתר מתעדכן באופן שוטף, און ליין, אתם יכולים להיכנס אליו  בכל רגע נתון ולהיות מעודכנים בהיצע האנושי המדהים שבו.

אתר המלים והשתיקות:

יש דברים שיפה להם השתיקה ויש דברים שיפה להם הדיבור. באתר ההכרויות  לאב מי רק אתם בוחרים איזה יופי נכון ומתאים לכם.


לבלי הכרויות

לבלי הכרויות – הלב תמיד צודק

יד על הלב: לא בכל הכרות מעורב רק הלב, אבל מי שרוצים הכרות כלבבם יוכלו למצוא אותה באתר לבלי הכרויות. שם תוכלו לפגוש אנשים שכמהים, רעבים וצמאים כמוכם לקושר. שם תוכלו למצוא אנשים לסוגים שונים של הכרויות – הכרויות אשר את  משך הזמן שלהן, את האופן ואת מתכונתם  רק אתם (ומן הסתם גם הם, בהתאמה ובהסכמה) קובעים.

לבלי הכרויות חוסך מכם זמן וכסף. בשלב ראשוני זה אין כל הוצאה על סרט, בית קפה או מסעדה. בשלב זה לא צריך להניע את הרכב או לעלות על אוטובוס או מונית. ההכרות הראשונית  נעשית מהבית (ואם הבוס לא יתפוס אתכם – מהמשרד…) מבלי לקום מהכסא.

המרחק הנכון לכם:

אחד היתרונות המובהקים של אתר הכרויות ברשת האינטרנט הוא חופש הפעולה שהוא מקנה לכם והביטחון שהוא משרה עליכם, במיוחד בשלב שבו טבעי להסס ולחוש חוסר ביטחון… אתר ההכרות המקוון לבלי הכרויות מאפשר לכם, בנות ובנים, גברים ונשים, לשמור ולהישמר במרחק הנכון לכם. אתם קובעים מאיזה מרחק לקיים בשלב ההכרות הראשוני את הקשר, לאיזו טמפרטורה לחמם אותו.

האתר מאפשר הכרות מדורגת ומתונה. אתם יכולים לשאול אודותינו אין-ספור לקוחות מרוצים. הם שיעידו. הם שיגידו. אנחנו מהווים את 'בית הקפה' שבו מתקיים המפגש הראשון בניכם. גם כאן לא הכול פתוח, אמנם, אבל מכאן אתם יכולים להמשיך למקום אינטימי ודיסקרטי יותר. אנחנו את שלנו עשינו….

אתר הבית שלכם:

לבלי הכרויות הוא אתר הבית של מי שלא רוצים להיות בודדים. הוא אתר לאהבה, ולתחושות ורגשות אחרים, טבעיים ולגיטימיים כשלעצמם. כאנשים מבוגרים, האחראים לעצמם והגונים וישרים, כך אנחנו מקווים ומאחלים לנו ולזולתכם, כלפי אחרים – לבלי הכרויות מאפשר לכם להתחיל לרקום קשרים אנושיים.

יש לנו חדשות בשבילכם. הלוואי שגם לכם יהיו חדשות בשבילנו… אנחנו כאן, למענכם ועבורכם, כדי שבמקום שבו ניצבים עכשיו מכשולים, תהיה דרך מישורית ישרה וסלולה, שכייף יהיה ללכת בה, יחדיו.